Ogłoszenia parafialne – 1 Listopad 2020

1. Dziś Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. w naszej parafii w normalnym porządku. (8:00, 9:15 Miedziana, 10:00, 12:00, 18:00).
    Z powodu pandemii nie będzie Mszy św. ani nabożeństwa za zmarłych na cmentarzu. Zapraszamy do udziału w Mszach św. w kościele
  2. W poniedziałek 2 listopada, Dzień Zaduszny, czyli wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Dzień modlitwy za zmarłych. Zapraszamy na Mszę Święte o godz. 900 i 1800.
  3. W miesiącu listopadzie - w ciągu dowolnych 8 dni - można uzyskać odpust zupełny i ofiarować go za zmarłych poprzez pobożne nawiedzenie cmentarza i zmówienie modlitwy w ich intencji oraz spełnienie pozostałych zwykłych warunków, to znaczy: stan łaski uświęcającej, przyjęcie Komunii św., odmówienie modlitwy w intencjach wyznaczonych przez Ojca Świętego.
  4. Nabożeństwa wypominkowe za zmarłych od 2 do 13 listopada o godz. 1715.
    Można zabrać nasze parafialne kartki wypominkowe, na których wypisujemy imiona naszych zmarłych, za których będziemy się modlić podczas Nabożeństw. Czytelnie wypełnione kartki można składać na tacę bądź przynieść do zakrystii. Prosimy podać adres ulicy na kartkach wypominkowych aby mogły być odczytane w wyznaczonym dniu.
  5. W tym tygodniu pierwszy czwartek i piątek miesiąca. Spowiedź św. w piątek od godz. 1630.
  6. W sobotę jako pierwszą miesiąca modlitwa Różańcowa prowadzona przez Żywy Różaniec po Mszy Świętej porannej.
  7. Za tydzień zmiana Tajemnic Żywego Różańca na Mszy Świętej o godz. 1030. Papieska intencja modlitewna: Modlitwa aby postęp w dziedzinie robotyki oraz sztucznej inteligencji zawsze pozostawał w służbie ludzkości.
  8. Odwiedziny chorych ze względu na pandemię w tym miesiącu odwołane.
  9. Przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa podczas Mszy Świętej. Trwają obostrzenia dotyczące udziału w liturgii. Trzeba zachować kryterium 1 osoba/7m2. W Mszy św. może uczestniczyć 90 osób, przy 630 m2 powierzchni w naszym kościele. Dyspensa od uczestnictwa w Mszy św. nadal dotyczy osób z objawami infekcji (kaszel, katar, wysoka temperatura) oraz osobiste uwarunkowania zdrowotne związane z wiekiem i wielką obawą przed zakażeniem.
    Zachęcamy do modlitwy o ustanie pandemii, o siłę i mądrość dla lekarzy i rządzących, o roztropność dla nas wszystkich.
  10. Kancelaria parafialna jest zamknięta. W sprawach losowych (pogrzeb) prosimy o kontakt telefoniczny. Można także kontaktować się mailowo.
  11. Zachęcamy do czytania czasopism katolickich „Niedziela”, „Gość Niedzielny”, jest i także kartka z ogłoszeniami.

Plan Nabożeństwa Wypominkowego za zmarłych o godz. 1715
Poniedziałek (2.11)
- Wilcza, Szybów, Osiedle, Partyzantów, Kościuszki, 1 Maja
Wtorek (3.11) - Starozawidowska, Stary Zawidów, Wielichów
Środa (04.11)  - Wrociszów Górny, Wrociszów Dolny, Skrzydlice, Wilka, Ostróżno, Ksawerów
Czwartek (05.11)–Strzelecka, Szeroka, Szkolna, Warszawska, Spokojna, Kolejowa, Dworcowa, Żeromskiego, Wierzbowa, Wesoła
Piątek (06.11)– Budowlanych, Słoneczna, Parkowa, Pułaskiego, Okrzei
Sobota (07.11)– Zgorzelecka
Niedziela (08.11)- Nadleśna, Moniuszki, Młynarska, Grunwaldzka, Mickiewicza, Lubańska, Miłosza, Prusa, Sienkiewicza, Tuwima, Herberta, Szymborskiej

Poniedziałek 2 Listopad 2020
9:00 † Krystyna † Józef – Płochoccy †† Zmarli z rodziny
18:00 † Jan  † Helena † Michał Woźniak †† Zmarli z rodziny Woźniak  † Bogumił Kasiński

Wtorek 3 Listopad 2020
8:00 † Stefan Kubicki – od uczestników pogrzebu
18:00 † Stanisław † Franciszek † Janina – Zimni †† Zmarli z rodziny Zimnych † Kwiatkowskich † Strużyńskich, † Słodkowskich, † Łukasz Pałaczyński † Ignac Ratajczyk

Środa 4 Listopad 2020
8:00 W intencji Justyny w 33 rocz. urodzin, Dziękczynno-błagalna
18:00 † Zofia † Bolesław – Hutniczak † Mieczysław † Marian † Stanisław –Hutniczak, † Kazimierz † Roman † Anna † Franciszka(k) – Kulik †Wiktoria †Ludwik †Zygmunt- Herlender

Czwartek 5 Listopad 2020
8:00 † Janina † Adam – Okińczyc †† Zmarli z rodziny
18:00 † Andrzej Puzyrko – od chrześnicy Ewy z rodziną

Piątek  6 Listopad 2020
8:00 † Krystyna Kamińska † Kazimierz Pilarski
18:00 † Zofia † Władysław – Łuszczyńscy † Zofia † Antoni – Gerus † Kazimierz Pasławski †Stefan Budzowski †† Zmarli z rodziny † Hutniczak † Kulik † Najwer  † Sucheckich

Sobota 7 Listopad 2020
8:00 † Stanisława(k) † Maria † Bronisław – Konachowicz † Maria † Józef † Józef – Pawłowscy † Jadwiga Hardziewicz
18:00 † Jan Szczygielski 4 rocz. śm. † Helena Szczygielska

Niedziela 8 Listopad 2020
8:00 † Stanisław Kuczma † Katarzyna † Jan – Kuczma † Henryka Drągowska † Józef † Andrzej - Drągowscy
10:30 † Za zmarłe członkinie Wspólnoty Żywego Różańca
12:00 † Daniel Puzyrko- 20 rocz. śm.
18:00 † Jan † Anna † Maria † Stanisław †† Zmarli z rodziny Młynków † Orzechowskich † Kucharskich † Kędzierskich