Ogłoszenia parafialne – 9 Czerwiec 2024

1. Dziś X Niedziela Zwykła w roku liturgicznym. Jest to także druga niedziela miesiąca. Ofiary zbierane na tace i w domu katechetycznym przeznaczamy na prace remontowe przy kościele.
  2. Przez cały miesiąc czerwiec, po Mszach Świętych wieczornych, modlimy się na nabożeństwach Litanią do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  3. W poniedziałek, 10 czerwca, po Mszy św. wieczornej próba ceremonii dla Bierzmowanych z asystą liturgiczną.
  4. W czwartek, 13 czerwca zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie z procesją wokół kościoła, po Mszy św. o godz. 1800.
  5. W piątek, 14 czerwca, młodzież z naszej parafii, przyjmie podczas Mszy św. o godz. 1800, Sakrament Bierzmowania z rąk Ks. Biskupa Andrzeja Siemieniewskiego Biskupa Legnickiego.
    • Spowiedź święta dla kandydatów, świadków i rodziców w środę - godz. 1700 -1800
    • Po Mszy św. ostatnia próba ceremonii dla Bierzmowanych z Panem Organistą.
    • we wtorek – wsp. św. Barnaby, Apostoła (I w.), ucznia Pana Jezusa, towarzysza wypraw misyjnych św. Pawła.
    • w czwartekwsp. św. Antoniego z Padwy (1195-1231), portugalskiego franciszkanina, kaznodzieję i misjonarza, Doktora Kościoła.
    • w piątek – wsp. bł. Michała Kozala (1893-1943), wychowawcę kleryków, męczennika II wojny światowej.
  7. W dniu 20 czerwca (czwartek) od godz. 800 w Przychodni Rejonowej w Zawidowie odbędą się badania USG – Dopplera, Przepływów szyjnych i kończyn dolnych, Tarczycy, Nerek, Płuc, Stawów i Echo serca. Badania są odpłatne, bliższe informacje w przychodni.
  8. W Miedzianej rozpoczynają się prace przy kolejnym etapie remontu dachu kościoła Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Prace będą się odbywały na zachodniej i południowej stronie wieży kościoła oraz na dachach budynków przylegających do głównego dachu świątyni. Bardzo prosimy o zachowanie uwagi i ostrożności.
  9. Polecamy prasę katolicką: jest „Niedziela”, „Gość Niedzielny”, „Gość Niedzielny – Historia Kościoła” i kartka z ogłoszeniami.

Poniedziałek 10 Czerwiec 2024
8:00 † Irena † Jerzy – Podhalscy z prośbą o życie wieczne
18:00 W intencji Anny i Jana rocznicę ślubu

Wtorek 11 Czerwiec 2024
8:00 † Julian Kot – intencja od sąsiadów z ul. Broniewskiego
18:00 † Stefania † Jan – Niemiec † Waldemar † Jan – Przybylscy † Zofia † Kazimierz – Sanoccy † Maria † Henryk – Popielarz

Środa 12 Czerwiec 2024
8:00 † Julian Ziółkowski 10 rocz. śm. z prośbą o życie wieczne – od rodziny Ziółkowskich †† Za zmarłych z rodzin Makowskich, Ziółkowskich i Bajera
18:00 † Władysław Sperczyński 15 rocz. śm.

Czwartek 13 Czerwiec 2024
8:00 O uzdrowienie dla Tomasza
1800 † Anna † Jan – Aniśkiewicz †† Zmarli z rodzin Aniśkiewicz i Makowskich

Piątek 14 Czerwiec 2024