Ogłoszenia parafialne – 14 Kwiecień 2024

1. W dniu dzisiejszym w III Niedzielę Wielkanocną,już po raz szesnasty w Kościele katolickim obchodzimy Niedzielę Biblijną, pod hasłem „Powołani do Wspólnoty – Komunii z Bogiem i bliźnimi w Kościele. Od 14 do 20 kwietnia trwał będzie
    XVI Ogólnopolski Tydzień Biblijny. Celem tego wydarzenia jest ponowne odkrywanie i pogłębianie znaczenia Słowa Bożego w życiu Kościoła i w osobistym życiu wiernych. Tegoroczne obchody rozpoczyna Narodowe Czytanie Pisma Świętego. Przedmiotem lektury będą tym razem fragmenty Dziejów Apostolskich.
    • Jak co roku przygotowane zostały fragmenty z Pisma Świętego, zaczerpnięte
      z dziejów Apostolskich. Można je zabrać przed wyjściem z kościoła, aby codziennie je rozważać i uczynić z nich inspirację do osobistej modlitwy.
    • Ofiary dziś zbierane na tace, przeznaczamy na prace remontowe przy naszych kościołach.
    • W dzisiejszą niedzielę także, na Mszy św. o godz. 1200, uroczyste zaprzysiężenie członków nowej Rady Duszpasterskiej, po akceptacji przez ks. Biskupa Andrzeja Siemieniewskiego. Na pierwsze spotkanie Rady zapraszamy w środę 17 kwietnia,
      po Mszy św. wieczornej o godz. 1800.
      Nowym członkom Rady składamy gratulacje i życzymy radości i zapału w służbie dla dobra duchowego naszej parafii.
  2. W środę, 17 kwietnia, Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 1800.
  3. W czwartek, 18 kwietnia, z racji przypadającego Tygodnia Biblijnego, zapraszamy Krąg Biblijny na spotkanie po Mszy św. wieczornej.
  4. W sobotę, dzieci klas III przygotowujące się do I Spowiedzi i Komunii św. będą miały spotkania indywidualne wraz rodzicami w Kancelarii Parafialnej.
    od godz. 1000 - uczniowie klasy III A  z szkoły w Zawidowie.
    od godz. 1200 - uczniowie klasy III B  z szkoły w Zawidowie.
    od godz. 1400 - uczniowie uczęszczających do innych szkół poza naszą parafią.
  5. Spotkanie dla przygotowujących się do Sakramentu Bierzmowania (klasy VII i VIII), wraz z rodzicami odbędzie się w sobotę 20 kwietnia, o godz. 1900.
  6. Są wyłożone czasopisma: „Niedziela”, „Gość Niedzielny” i kartka z ogłoszeniami.

Poniedziałek 15 Kwiecień 2024
8:00 † Piotr Hryniewicz – o zbawienie duszy
18:00 O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla rodziny

Wtorek 16 Kwiecień 2024
8:00 † Józef † Kazimiera – Siniowscy †† Zmarli z rodziny
18:00 † Ks. Alojzy Burzyński

Środa 17 Kwiecień 2024
8:00 † Wanda Kozłowska – od uczestników pogrzebu
18:00 † Ryszard – o łaskę nieba

Czwartek 18 Kwiecień 2024
8:00 † Nadzieja Senetra – od uczestników pogrzebu
18:00 † Elżbieta Orłowska   †† Zmarli z rodziny

Piątek 19 Kwiecień 2024
8:00 † Kazimiera(k) † Janusz † Stefan † Bronisława(k)   †† Zmarli z rodzin: Jędrzejczyk i Winiarskich  † Elżbieta Stuglik
18:00 † Katarzyna † Władysław † Michał † Tadeusz † Józef - Legeżyńscy

Sobota 20 Kwiecień 2024
8:00 † Kazimiera(k) Jędrzejczyk 24 rocz. śm. † Janusz Jędrzejczyk  †† Zmarli z rodziny
18:00 † Maria † Jan † Marian † Leon – Kowhan

Niedziela 21 Kwiecień 2024
8:00 † Zofia † Jan - Stachurski    † Ryszard
9:15 Msza Święta w Miedzianej rez. Mazur
10:30 † Wojciech
12:00 † Jadwiga Bącal 21 rocz. śm. †† Zmarli z rodzin: Sycz, Sowala, Olchowy, Kmieć, Kuszaj
18:00 † Małgorzata Grabowska 24 rocz. śm. † Krystian Łuczko 4 rocz. śm.