Ogłoszenia parafialne – 23 Wrzesień 2018

1. Podziękowanie za Festyn ku czci św. Stanisława, który odbył się w minioną sobotę w naszej Parafii. Dziękujemy naszym sponsorom: Restauracji Biesiada – Państwu Rutkowskim, Restauracji „Olimpia” – Pani Czesławie Rokickiej, właścicielce sklepu „Chatka” Pani Sylwii Dobosz, Pizzerii i Cukierni „Kruk”, Państwu Duma z Poligrafii oraz Pani Ewie Łężnej. Dziękujemy sponsorom indywidualnym. Dziękujmy szczególnie Zespołowi CARITAS naszej Parafii oraz Parafialnemu Klubowi Sportowemu „Józek”. Dziękujemy Paniom i Panom, którzy upiekli ciasta, ciasteczka i rogaliki. Dziękujemy Katechetkom: Pani Anastazji, Pani Teresie i Pani Annie. Dziękujmy za pomoc przy organizacji naszej młodzieży ze Szkoły Podstawowej i Gimnazjum oraz Liturgicznej Służbie. Bardzo dziękujmy naszym harcerzom z 10 Drużyny Harcerskiej „Kocia Skałka”. Dziękujmy Panu Organiście za nagłośnienie. Dziękujemy za piękne świadectwo wiary i tak liczną obecność wszystkim rodzicom, babciom i dziadkom a w sposób szczególny dzieciom i młodzieży. Na stronie internetowej naszej parafii (parafia-zawidow.pl) dostępna jest relacja fotograficzna dzięki Panu Mariuszowi Zienkiewiczowi autorowi zdjęć.
    • we wtorek – wsp. bł. Władysława z Gielniowa
    • w środę - Nowenna do MB Nieustającej Pomocy
    • w czwartek – wsp. św. Wincentego a Paulo
    • w piątek – wsp. św. Wacława, męczennika, głównego patrona Czech
    • w sobotę – święto świętych Archaniołów Michała, Gabriela, Rafała, ich imiona oznaczają odpowiednio: Michał „któż jak Bóg”, Gabriel „moc Boża”, Rafał „Bóg uzdrawia”
  3. Spotkanie scholii w czwartek o godz. 1630.
  4. Spotkanie Modlitewnej Grupy Młodzieżowej w czwartek o godz. 1800 na Mszy Świętej i po niej na plebanii. Do włączenia się do grupy zapraszamy szczególnie kandydatów do bierzmowania.
  5. Katecheza chrzcielna w sobotę o godz. 1800.
  6. Dnia 28 września o godz. 1500 spotkanie modlitewne z Koronką do Bożego Miłosierdzia w intencji siebie, bliskich, Ojczyzny, Kościoła i świata w Sulikowie na Placu Wolności organizowane przez Proboszcza i Parafian z Sulikowa.
  7. Zapraszamy wszystkich naszych Parafian do wzięcia udziału w pielgrzymce Żywego Różańca do Krzeszowa 6 października w sobotę. Bardzo prosimy o zapisywanie się po Mszach Świętych w zakrystii u kościelnych. Przy zapisach prosimy o podanie PESEL i adresu zamieszkania. Informacje konieczne do ubezpieczenia. Koszt 35 zł.
  8. Zapowiedzi:
    • Jarosław Jarząbek, zam. Osiek Łużycki i Małgorzata Wąsik, zam. Zawidów. zap. 1
    • Marcin Rogowski, zam. Zawidów i Anna Kania, zam. Sulików. Zap1
  9. Do nabycia są gazety: Gość Niedzielny, Niedziela oraz kartka z ogłoszeniami.

Poniedziałek 24 Wrzesień 2018
8:00 † Teresa Wasielewska - intencja od uczestników pogrzebu w miesiąc po pogrzebie
18:00 † Tadeusz Węchała – 18 r.śm.

Wtorek 25 Wrzesień 2018
8:00 † Mariusz Górnicki – intencja od uczestników pogrzebu
18:00 † Kazimierz Oleśniewicz – 2 r.śm. † Julia Oleśniewicz †† rodzice z obu stron † Henryk Oleśniewicz

Środa 26 Wrzesień 2018
18:00 † Franciszek Źrałka – intencja od siostry Heleny

Czwartek 27 Wrzesień 2018
8:00 † Janusz Nieckarz – 30 r.śm.
18:00 †† rodzice † Eugeniusz Bartnik – 39 r.śm. † Kazimiera Bartnik † siostra Alicja Bartnik

Piątek 28 Wrzesień 2018
18:00 † Dorota Zych – intencja od dzieci

Sobota 29 Wrzesień 2018